Doğaya hayat ver.

Çocukken öğretmenlerimizin bize ev ödevi olarak verdiği projede, bir fasulye tanesini pamuklara sarmalayıp nasıl filizlendiğinin hazzına hepimiz varmışızdır. Tohumlu çantalar ile çocukluğumuza dönüyor ve doğaya yeni fidanlar kazandırırken sürdürülebilir üretime birlikte katkı sağlıyoruz.

DOĞA ile DOST

Gelecek Nesiller İçin

HER ÇANTA BİR FİDAN

O Bize Hayat Verdi, Şimdi Sıra Bizde.

Tohumlu çanta fikriyle doğaya hayat verirken gelecek nesillere aydınlık bir yol bırakmak için yola çıktık. Bunu yaparken her çantamızda yaratıcı ve farklı bir tasarım fikri ile ön plana çıkmayı hedefledik. Sıradanlığın dışında, estetik duruşa önem veren bir marka olarak kendimize has bir çizgide ilerliyoruz. Farklı kişilerin duygu durumuna özel hazırlanmış her bir tasarım renk, form, ve yerleşim bakımından uyumlu, göze hitap eden şekilde düşünülmüştür. Atölyemizden çıkan her tasarım bir düşünce ve mottodan yola çıkarak hazırlanır. İşlemden geçen çantalar son halini aldığında, tohum sayesinde doğadaki yeni bir yaşamı hedefler. Sürdürülebilir üretim ve entelektüel tasarımlar ile doğa dostu yaşamı insanlara aşılamak için çalışıyoruz.

Sizlere toprakta tamamen yok olabilen bir kumaşın, doğaya hayat verişi hakkında bir hikaye anlatmak istiyoruz. %100 Pamuklu iplikten üretilen ve ortalama 90 gün içinde doğaya karışan bez çantaların, bugüne kadar geri dönüşüme yeterince kazandırılmadığının farkındayız.

Geri dönüştürülebilirlik, sıfır atık ve sürdürülebilir ekolojik denge kapsamında değer gören bu çantalar sayesinde doğaya yeni yaşamlar hediye ediyoruz. Siz de bizimle geleceğe bir fidan armağan edebilirsiniz.

Doğaya hayat veren koleksiyonlarla tanışın.

YUKARI
Çok Satılanlar:
Sepet 0
SON GÖRÜNTÜLENEN 0